DONALD TRUMP ASTROCARTOGRAPHY

leo

1988 Ermenistan depreminden sonra Gorbaçov oraya gitmişti.TRT haberde yıkıntılar arasında dolaşırken,Ona orada Depremin önceden tahmin edilip edilmeyeceğini sormuşlardı.O da bunun imkansız olduğunu söylemişti.Bu depremden hemen sonra Burç dergisinde Gülten Suveren depremle ilgili bir yazı yazmıştı.Orada yabancı Astrologların yorumları da vardı.Onlardan biri,o bölgede deprem beklediğini ama en güçlü tokadı Ermenistanın yediğinden vs bahsediyordu…

Bu tokat konusu sanki bu seneki Ekonomist dergisinin 2017 yorumuna da yansıdı.Belki de Trumpın daha doğrusu ABD nin kimlere şamar atacağına dair göndermeler vardı.Tabi Trumpın 4 yıllık görev süresi göz önüne alınırsa bu süre daha da uzar.

The World in 2017 .Yani 2017 de Dünyada olacaklar…Bu yorum Tarot kartları kullanılarak sunuldu.Tarot kartlarına uyarlamalar yapıldı.Kuşkusuz Dünyaya etkin güçler tarafından bir takım mesajlar verilmek istendi ve bu mesajlar muhatapları tarafından okundu.

Buna göre, Yöneticiler etkilenebilecek, onlar yerlerinden edilebilecektir.Ne yazmıştık önceki 21 Eylül 2016 tarihli Amerika Güneş Tutulması yazımızda:” Amerika kaynaklı Dünyayı da etkileyebilecek: Otorite figürlerinde değişimler düşüşler yükselişler, Devrimler, Ayaklanmalar, Gösteriler,Devlet başkanlarının devrilmesi, Hükümet Darbesi vs. gibi sonuçlar ortaya çıkabilir…”Planet Trumpda Tarot kartları  bunları biraz göstermiyor mu?

Trump, Obamadan daha sıcakkanlı gibi duruyor,Gölge başkan Joe Biden, Trump hakkında çocuk gibi davranıyor demişti, Biden-Akrep analizi belki doğrudur.Obama ,zenciler yatıştırılarak,daha mesafeli efendi bir adam imajı çizdi.Bakalım Trump ne yapacak..

Tarot kartlarında en önemli unsur kuşkusuz Trumpdı.Zaten Planet Trump tanımlamasıyla Dünyanın kralı gibi bir mesajı vardı.Onun uygulamayı planladığı Dünya politikası belki de Tarot şifreleriyle insanlara sunuldu.Aşağıda bu yoruma ait resim vardır.

the-world-in-2017-the-economist

Bu kartlardaki 2 imaj öne çıktı benim yazımda.Biri ilk kart The Tower, Kule.İkincisi 7. kart Wheel of Fortune, Şans Çarkı ya da Çarkıfelek.-Bu kartın üstündeki simgelerden biri de Aslandır.- The Hermit-Keşiş kartında Güneş tutulması olduğunu yorumlayanlar da vardır.

Kuşkusuz bu kartları doğru yorumlamak için Tarot kartlarını çok iyi tanımak gerekir.Bu sadece politik bir bakış oldu.

Birincisi belirti olarak Komünizmi ve dolayısıyla Rusya,Çin ve K.Koreyi işaret edebilir.2. kartta ise zaten 2 ülke açık biçimde gösterilmiş: Almanya, Fransa.3.Ülke Hollanda bayrağı da olabilir ancak Mavi kısım tıpkı Lüksemburg bayrağı gibi açık mavidir.

Donald Trump İkizler burcu 14 Haziran 1946 tarihinde doğmuş.Aşağıda haritası ve altında onun coğrafi ACG haritası vardır.21 Ağustos 2017 Güneş tutulması ve o güne ait transitler Trump haritasında çok etkili olabilirler önceki yazımda buna değinmiştim.

trumph-eclipse

Trumpın ACG haritasında 2 planetin,Mars ve Pluto ACG hatlarına baktık.Bunlar adeta ABD politikasının ipuçları gibiler.

pluto

Mars AS hattı tam ABD nin Başkenti Washington DC üstündedir.Trump Dominant şekilde burayı yönlendirmeye kalkabilir ve bu etki kimi çevreleri rahatsız edebilir.Çünkü böyle bir Mars enerjisi aşırı bulunabilir ve çatışmaya neden olabilir. Trump burada yönetme savaşı verebilir,Çünkü bana sanki, sen Ekonomiyi hallet Dış işleriyle biz uğraşırız denebilir gibi geliyor.

Pluto menfi yönüyle terör ve baskı, manuple etme yönlendirme korkutma, Mars ise açık hedef ve askeri karşı duruş temalarını barındırıyor.Trumpın haritasında her ikisi de Aslanda ve 12.evde..Bundan da Gizlilik içinde bu bölgelere gücünü yönlendirebileceğini düşünebiliriz.

Trumpın işaretli Mars DS hattına bakarsanız onun tam K.Korenin başkenti Pyongyang üzerinden geçtiğini görürsünüz.Aynı zamanda Tayvan üzerindende.Çin burayı kendi toprağı gibi görmekte aynı zamanda ABD açısından önemli siyasi koz olarak kullanılmaktadır.Burası Diplomatik kriz unsurları barındırmakta ABD ve Çini karşı karşıya getirmektedir.Stratejik deniz yollarının üzerindeki Senkaku adaları Çin-Japon krizini doğurmuştu.Güney Çin denizinde de yapay adalar sorun olarak ortaya çıktı.Bu konularda İki ülke arasında karşılıklı restleşmeler yaşanmaktadır.

Pluto DS hattı Çin üzerindedir ve daha etkili Ekonomik baskının göstergesi olabilir.Pluto DS hattı Çinin başkenti Beijing yakınlarından geçmektedir.Güç oyunları, Aslanla birlikte yönetme güç oyunlarına dönüşebilir.

k-kore-tay

ABD devamlı kendine sataşan rahatsız eden nükleer güçle meydan okuyan K.Koreye karşı yaptırımlar uygulamakta önlemler almaya çalışmaktadır. K.Kore de uzun menzilli füze sistemini hergün daha çok geliştirmekte, kıtalararası balistik füze denemesine çok yaklaştıklarını açıklamakta; Trump ise, K.Kore  füzelerinin ABD’ye ulaşmasına izin vermeyeceğini dile getirmektedir.

Stratfor geçenlerde bir makale yayımladı. Önleyici saldırı adı altında.Bundan da anlaşılıyorki K.Korenin füze teknolojisi ve Nükleer gücü artık kontrol edilmesi gereken bir unsur haline gelmeye başladı.

Trumpın defans konumu,ABD nin K.Koreye füze teknolojisini sıfırlayacak ya da geriye götürecek bir önleyici saldırı planlamasına neden olabilir.Nitekim bu ilk karttaki şimşek artık sabrın sonuna gelindiği gibi yorumlanabilir.Zaten Çin ve Rusya ,K.Korenin arkasında durmasaydı bu saldırı heran gerçekleşebilirdi.

ABD nin K.Koreye önleyici bir saldırı yapabileceği mümkün.Ancak bunu Çini ve Rusyayı karşısına alarak yapmayacaktır.Çünkü bu büyük bir krize sebep olabilir. G.Koreye,Japonyaya, Alaskaya vs. saldırdı diye bir bahane üretip ani ve tek bir saldırıyla üsleri yok etmeyi deneyebilir.Pluto DS hattı da uluslararası baskının K.Kore hakkında sürebileceğine işaret olabilir..

İkinci kart, 7. kart.Wheel of Fortune.Burada 3 ülke vardır.Bilinmeyen bir güç bu ülkelerde terör eylemleri yapmaktadır. Hollanda bu konuda çok zarar görmemiştir.Ama Belçika vs bundan payını almıştır.Bu ülkeleri -Almanya, Fransa da dahil-Avrupanın kalbi olarak tanımlayabiliriz.Ülkemiz de bu konuda zarar görmektedir.

avrupa

Yukardaki Pluto MC hattına baktığınızda tam Avrupanın kalbinden geçtiğini görürsünüz.(Plutonun Akrepi yönettiğine pek sıcak bakmasamda,Trump’ın Alman asıllığı olduğunu ve kökleri yöneten 4.evi Akrepin kestiğine dikkat edin)Pluto menfi anlamda baskının terörün simgesidir.Aba altından sopa göstermek de baskı aracıdır ve bu tanım medyada sık sık duyulur.  ABD’nin, şu yasayı artık geçirin adı altında Avrupadaki ülkelere politik baskı uyguladığı aşikardır.Trump kaldığı sürece buradaki terör olayları baskı unsuru olarak kullanılabilir.ABD nasıl Volkswagene ticari baskı uyguladıysa başka baskı türleri ile Avrupadaki başka piyasalara da baskı uygulayabilir. Bu AB nin Alman İmparatorluğuna dönüşmemesi için bir tür Blokaj etkisi de olabilir.

Trump ekonomiyle ilgili direktiflerini önce kendi ülkesinde uygulamaya başladı.Otomobil fabrikalarını kendi ülkesine taşıma talimatı vs verdi.Saturn AS hattının geçtiği Meksika sınırına Saturne uyarak duvar örmeye kalkması, buradaki blokajı güçlendireceği, sınırı denetim altında tutacağı zaten ifade ediliyor.

Trump’ın Mars MC hattının tam Rusyanın Batı sınırları üstünde uzanması ilginçtir.ABD sanki mevzi açarcasına devamlı Baltık ülkelerine,Polonyaya vs sevkiyat yapmakta oradaki askeri gücünü kuvvetlendirmektedir.Trump bu politikaya devam edecek belkide orayı kendi toprakları gibi bir yönetim merkezine döndürecektir.Trump’ın Mars MC-DS Hatlarının Rus Doğu-Batı sınırları arasında uzanması ile Putinin söz ettiği Füze Krizi Trump zamanında ortaya çıkabilir.

Diğer Mars açısından önemli nokta ise Mars AS hattının geçtiği Antiller ve Venezueladır.. Daha önce yazdığım gibi,ABD haritası tam güvenilir olmasa da,15 Şubat 2018 tarihli Güneş tutulması Amerikayı komşu ülkeler konusunda harekete geçirebilir.

Küba zaten ABD nin bir türlü barışamadığı ülkedir,Venezuela ile de zaten Hugo Chavezden beri ilişkiler düzelmemiştir..Venezuela Birleşik Sosyalist Partisi ve ‘Doyumsuz Emperyalist Vampirler’ tanımıyla karşıt bir tutumu var.Sanırım oradaki petrol bir türlü paylaşılamamıştır. ABD bir şekilde buraya müdahale kararı alabilir..Ve buna karşı duracak pek kuvvet yok gibidir.. Rusya’nın buraya da uzanacağı pek ihtimal dahilinde değildir.Belki Kübaya destek verebilir.Ancak ABD nin Venezuelaya Suriye de olduğu gibi endirekt müdahalesinden çok Direkt müdahalesinden söz edilebilir.O rezervler ABD ekonomisi için çok iyi bir kaynak olabilir.Orada Ekonomik çöküntü politikaları,İsyanların kullanıldığı şimdilik meçhul olsa da ,bir şekilde ABD o rezervlere konmak için bahaneler üretebilir.

venezuela

ABD, İranla da çatışmaya yakındır ancak bunun için Basra Körfezinde bir bahane yaratması gerekir.Ayaklanmaların farklı versiyonları da denenebilir.Çünkü ayaklanmayla çökecek yönetimler denendi, Tunus ve Libya da başarılı olundu.

Trumpın Güneşi ABD nin natal Marsıyla kavuşum yapmaktadır.Bu etkiyi ekonomik bir savaş olarak şimdiden görmek zor değil..Ancak Mars çatışmayla da alakalıdır. ABD, İkizler burcu olan Baba Bush zamanında Direkt olarak Iraka girdiyse,Trump da bir ülkeye böyle Direkt ,açık olarak girebilir.-Trumpın Prenatal Eclipsesi Mars karakterindeki Kraliyet yıldızı Aldebaranla kavuşum yapmıştır.-

Baba Bushun doğum datası tam kesin değil ancak haritası Trumpın haritasına benziyor.Onun Güneşi de ABD’nin Marsıyla kavuşumdaydı ve Ortadoğuya ABD nin askeri olarak girmesi Irak harekatıyla 1991 senesinde onun zamanında olmuştu.Oraya Petrol için girdiğini zaten yazmamıza gerek yok.ABD nin Natal Marsı 21.22 ikizler burcundadır.Aşağıda Baba Bushun kesin olmayan haritası vardır:

gwbush

Eğer Baba Bushun Rektifiyesi doğru ise ABD de seçilen Son 5 başkandan 3 ü Aslan Yükselen ,2 si Aslan burcu olmuş.Böylece ABD insanları bir şekilde son 27 yılda bu burca ağırlıkla yönelmiş.
.
Ağustos ayındaki transitler önem taşıyabilir.Zaten ABD nin Ağustos tutulması dolayısıyla önemli Politaka zıplamaları yapabileceğini tahmin ediyoruz.

ASLANIN KALBİ PARLIYOR

Bu seneki Ağustos Güneş tutulması  Regulusun tam üstünde değil ama yakınlarında olacak ve tüm değdiği noktaları tetikleyecektir.Aslanın Kalbini tutuşturabilecektir.Tabi menfi anlamda değil öne çıkarma açısından..

2011 senesine kadar Regulus kendi krallığında 29 derece Aslan burcundaydı.Bernadette Bradye Regulusun Aslandan Başağa tam olarak ne zaman geçeceğini sormuştum o da bana Diana Rosenberge sormamı onun daha yetkin olduğunu söylemişti.Bradyin bu alçak gönüllüğünü takdir ettim..Rosenberge sorduğumda ise bunu bilmenin imkansız olduğu gibi net bir cevap vermişti..Rosenberg gerçekten ”Astrolog” sıfatını hak etmiş geniş fikirli, yetkin ,saygılı,bildiklerinin tamamını öğrencilerine öğretecek dürüst biri izlenimi veriyordu.Onun Mars-Regulus kavuşumu vardı.- Bugün Astroloji,tarihinde hiç olmadığı kadar palavra yağmuruyla karşı karşıyadır….Putin ne güzel söylemişti : ‘Size masallar anlatıyorlar siz de yutuyorsunuz  bunları…’-

Regulus Aslan takımyıldızında bulunur ve Aslanın kalbi diye adlandırılır.Aslan kalbi temsil eder ve Regulus bu kalp içindeki kalptir.Asillik kaynağı-Belki de en önemli- Kraliyet yıldızıdır.Küçük Kral da denir.

Burning Heart, Survivor grubunun seslendirdiği :

..Tutuşmuş kalpte
Yanılmaz bir ateş ..

diye sözleri devam eden bir Soundtracktır.Top Gun ile beraber zamanın en güzel Soundtrack albümlerinden biridir.Bu Soundtrackı ilk çıktığında nasıl da dinlerdim. Kaset artık sürekli dönmekten gacur gucur etmeye başlamıştı ve hala o kasetler durur…Hala o albümü hiç bıkmadan dinlerim.

Burning Heart şarkısını 23 Ağustos 1951 doğumlu ,güzel bir ses rengi olan sanatçı Jimi Jamison seslendirmişti.Onun Güneşi Regulusla kavuşumdaydı..Bu şarkı adeta Regulusu tarifi eder..Adrenalin gibi Kalbinize dinamik bir dürtü verir.Bu şarkıyı dinlerken o nakaratı- In the burning heart-size de mutlaka söylettirir. Böyle bir büyüsü vardır o şarkının.

15 Ocak 2017

leo

Rocky 4 Soundtrack -Burning Heart-Jimi Jamison

Reklamlar